Xhensila dhe Mozzik, bëjnë namin…

Kanë më pak se një javë që kanë publikuar këngën e tyre dhe po bëjnë namin në You Tube.  “Ama …

Jay-Z dhe Beyonce në prag divorci?!

Besojeni ose jo, por showbiz-i botëror po zihen nga lajmet për një divorc shumë të bujshëm dhe e dini mes …

Tuna i tregon Cozman se çfarë ka humbur

Dihet tashmë që këngëtarja Altuna Sejdi dhe reperi Cozman, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Por në ndryshim nga …

Rita Ora përgjithmonë Kuq e Zi…

Rita Ora nuk e ka mohuar për asnjë moment origjinën e saj shqiptare. Në çdo intervistë televizive, apo edhe në …

Taylor Swift “mbretëresha” e Instagramit

Taylor Swift është zyrtarisht ‘mbretëresha më e re e Instagramit’ me plot 45,7 milion ndjekës. Statistikat më të fundit e …

Dua trupin e Manjolës…

Femrat e kanë shumë bezdi kuriI pyet për moshën, ama ne do ta themi moshën e Manjola Nallbanit. Është 49 …

Albana Osmanin e gjeni edhe në variant kukulle

Albana Osmani, moderatorja e “Fiks Fare” është surprizuar nga një iniciativë shumë e këndshme, të cilën e ka marrë vesh …

Ardit Gjebrea i rikthehet emocioneve të shkollës

Ana Gjebrea vajza e vogël e kantautorit të mirënjohur, Ardit Gjebrea ka hyr në klasë të parë. Për ta mbështetur …

Elvana Gjata nuk e harron zakonin e “puthe”

Kënga e saj “Love Me, Love Me” ka qenë një nga projektet më të klikuara të kësaj vere, por Elvana …

« Kthehu Rifresko