Artistët mbështesin Flori Mumajesin

Nuk e dimë nëse kolegët i kishte marrë malli ta shihnin, kantautorin Florian Mumajesi në festivalin Kënga Magjike (pasi kishte …

Pasionet e fshehta të Rovena Dilos…

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/Rovenadiloofficial/videos/939628279436140/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″] Përveçse po tregon që di të kërcejë shumë mirë, Rovena Dilo na zbulon një tjetër …

Po vjen Kastro dhe Ingriti…

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/eduart.rroniku/videos/511340339033941/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″] Kastro Zizo dhe Ingrit Gjoni kanë bashkuar forcat dhe sonte do të publikojnë klipin e …

Ardit Gjebrea nis mbarë Këngën Magjike

Prezantuesi Ardit Gjebrea duket se ka filluar me përgatitjet për skenës e madhe të “Kënga Magjike 2015″. Në programin ‘E …

« Kthehu Rifresko