Jolie hyn në menopauzë dhe është e lumtur

Kjo periudhë ka qenë shumë e vështirë për  yllin e kinematografisë Angelina Jolie. Pasi bëri një ndërhyrje të vështirë gjinekologjike, …

“Vegimi” Arilena Arës…

Këngëtarja Arilena Ara, do të publikojë të martën klipin e saj të ri. Ajo është një baladë, kushtuar humbjes së …

Albumi Adele komentohet edhe për…

Përveçse është një nga albumet që pritet të bëj namin, paralajmërimin e të cilit e ka dhënë me këngën “Hello”, …

« Kthehu Rifresko