Motrat Gjata më të lumtura se kurrë

Elvana dhe Migena Gjata, janë dy artiste shumë të talentuara. Për këngëtaren e muzikës pop Elvana Gjata dimë shumë gjëra, …

Anjeza Shahini e bën bashkëshortin të ndihet kuq e zi

Ndonëse ka zgjedhur të bëj një dasëm larg Shqipërisë, përsëri nuk kanë munguar detajet shqiptare në ceremoninë e këngëtares Anjeza …

Vipat e “Dance with Me” edhe pushim edhe kërcim

Spektakli i kërcimit të yjeve ” Dance with Me”, do të çel siparin të hënën në Tv Klan. 14 konkurrentët, …

Albana Osmanin dhe Olti Curri në version kukulle

Moderatorët Albana Osmani dhe Olti Curri janë shndërruar në kukulla. Personazhet e njohur të ekranit.  Krijimet ‘mini clone’ të quajtura …

Çudia ndodhi… rishfaqet Grida

Ka qenë fillimi i vitit të ri shkollor, ai që ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje të opinionit publik, koordinatoren …

Nuse natyrale si Anjeza Shahini…

Këngëtarja Anjeza Shahini, e cila u martua në 7 shtator në Toskana të Italisë, ka zgjedhur të grimohet shumë lehtë. …

I doli turpi dhe Xhensilës

Xhensila Myrtezaj duket se nuk ka më frikë të “zhvishet”. Në dy klipet e saj të fundit, Xheni ka ndryshuar …

Vipat përjetojnë emocionet e shkollës… si prindër

Personazhet publik, i janë ritkhyer edhe njëherë emocioneve të shkollës të ditës së parë të shkollës, por këtë herë si …

« Kthehu Rifresko