Nora Istrefi seksi në klipin e ri

Nora Istrefi është duke xhiruar klipin e saj të ri. E veshur e gjitha me të kuqe ajo duket shumë …

Jay-Z nuk di çfarë është Snapchat, shikoni videon

Ai është një nga reperat më të famshëm në botë, por kjo s’do të thotë që duhet të njoh edhe të gjitha …

Video/Ja prapaskenat e klipit të Rihannës

Këngëtarja amerikane Rihanna ka publikuar një video, në të cilën zbulon prapaskenat e këngës “Work”. “Work”, që është në bashkëpunim …

Young Zerka: Ja projekti i ri

Young Zerka do të vijë me projektin e tij më të ri. Megjithëse nuk ka dhënë detaje rreth këngës duke …

Kontrollet e jetës së natës, nervozohen artistët

Pas reagimit të Elton Dedës, pak ditë më parë i cili ka denoncuar mënyrën jo korrekte të sjelljes nga efektivët …

Dafina Zeqiri uron Dua Lipën: Je një bishë

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka uruar këngëtaren me famë botërore Dua Lipa për këngën e saj më të re. “Edhe njëherë …

Dua Lipa: Krenare për Kosovën

Dua Lipa ka dhënë një intervistë për të përditshmen zvicerane “20min.ch” ku flet për karrierën e saj dhe tregon më …

Sadna konfirmon: Së shpejti në Shqipëri

Aktorja e njohur e serialit indian Bidaai, Sara Khani cili transmetohet çdo ditë në TvKlan do të vij në Shqipëri. …

« Kthehu Rifresko