Vildane Zeneli: Të pasmet i kam bio jo fotoshop

Vildane Zeneli ka përgënjeshtruar thashethemet se ajo përdor ‘Photoshopin’ për të rregulluar format e saja trupore në fotografi. Modelja e …

Ja kush ja nxorri Kim Kardashian foton nudo

Fotoja nudo e Kim Kardashian që bëri xhiron e botës, nuk ka qenë vepër e seks simbolit. Mikesha e saj, …

Rumunët bëjnë “covera” këngën e Era Istrefit

Kënga :BonBon” e Era Istrefit është kthyer në fenomen të rrjeteve sociale. Mesa duket ajo është shumë e pëlqyer në Rumani, …

Duffye vs Vildane, cila ka të pasme më të bukura

Kanë postuar në të njëjtën kohë këto fotografi provokuese. Modelja Vildane Zeneli dhe këngëtarja Dafina Zeqiri kanë trup dhe forma …

Foto/ Motrat Hoxha në tregun e fruta perimeve

Motrat Hoxha nuk dinë të bëjnë vetëm shopping, por edhe pazare për shtëpinë. Ka qenë Lori Hoxha ajo që ka …

Sinan Hoxha prezanton nënën për 8 mars

Këngëtari Sinan Hoxha nuk ka mundur dot ti ndajë dot dy femrat më të dashura të jetës së tij, bashkëshorten …

« Kthehu Rifresko