Fotogaleri/ Bota brenda një pikë uji…

Mund të duken në pamje të parë si montime grafike të përpunuara në Photoshop, por në fakt janë foto të …

FOTO/ Hapet restoranti më i pazakontë në botë

Kur  imagjinata zë një peshë të madhe në krijimtari, veçanërisht në atë të arkitekturës dhe urbanistikës, ajo që rezulton është …

FOTO/ Të ushqehesh në shkretëtirë

Një tufë devesh gamile shihen brenda peisazhit të shkretëtirës në Tord, në provincën Semnan të Iranit. Dromedarët lulëzojnë në këto kushte, …

Foto-galeri/ Tunduese si Chloe Goodman

Chloe Goodman, 23 vjeçe, ishte në Florida dje në plazh. Fotot e yllit televiziv britanik duke u larë në dush dhe duke …

« Kthehu Rifresko