Video Opinion/ Koço Kokëdhima!

Mbrëmjen e të hënës në emisionin ‘Opinion’ ishte i ftuar kryetari i ZGJIDHA Koço Kokëdhima. Në një intervistë të drejtpërdrejtë …

Video Opinion/ Liri Belishova!

Mbrëmjen e të mërkurës në emisionin ‘Opinion’ u ritransmetua një interviste Liri Belishovës. Liri Belishova ka ndërruar jetë disa ditë më …

Video Opinion/ Frederik Miterand!

Të martën në mbrëmje (24 prill 2018) në emisionin ‘Opinion’ u transmetuan një dokumentar kushtuar Mbretëreshës Geraldina dhe periudhës së …

« Kthehu Rifresko