Editorial – Faqe 6 – Opinion – Faqja Zyrtare

Suzana Shkreli, një votë për ne!

Nga Blendi Fevziu – Suzana Shkreli është Shqiptaro – Amerikania e parë që nesër konkuron për një vend në kongresin …

Kush po e përdor politikisht Himarën?

Nga Manjola Bregasi- Me te drejtë u ankuan himarjotët se 50 vjet komunizmi i izoloi. Ua mbylli rrugët dhe u …

Dr. Edi Frankeshtajni i medias…

Nga Desada METAJ- Edi Rama realisht nuk ka patur asgjë më të mirë për të bërë sot se sa të …

Gjithologu Rama!

Nga Dritan LACI Shoku Enver ishte i njohur si gjitholog. Edhe pse shqiptarëve u ishte tharë edhe gjethja e fundit …

Kush fshihet pas bllokimit të Vetting-ut?

Nga Desada Metaj-  Sado i pakuptueshëm të jetë për publikun tërësia e reformës në drejtësi, ajo që për të cilën …

« Kthehu Rifresko