Ku ka humbur Edi Rama?!

Nga Desada METAJ Prej me shumë se një jave Kryeministri Edi Rama nuk ndodhet në Shqipëri. Herën e fundit që …

Kush e vrau Florencin?

Manjola Bregasi “E vrau politika”. Kështu thërrisnin sot paradite miqtë e Florenc Beqirit dhe shumë qytetarë të tjerë të praninshëm …

« Kthehu Rifresko