Bota – Faqe 2 – Opinion – Faqja Zyrtare

Vritet një gazetare në Mosul

Një gazetare që punon për një kanal televiziv kurd është vrarë gjatë luftimeve ndërmjet trupave qeveritare dhe militantëve të Shtetit …

Bien shitjet e diamantëve në botë

De Beers, kompania më e madhe e diamantëve në botë, parashikon se kërkesa për diamantë do të rritet për pak …

« Kthehu Rifresko