Aktualitet – Faqe 5 – Opinion – Faqja Zyrtare

Edi Rama reagon për herë të parë për trenin serb: Si turistë do të vijnë një ditë, po si zot të vendit s’vijnë dot më kurrën e kurrës

Kryeministri Edi Rama ka komentuar incidentin e djeshëm mes Serbisë dhe Kosovës për trenin që u nis nga Beogradi me …

« Kthehu Rifresko