Aktualitet – Faqe 4 – Opinion – Faqja Zyrtare

Media e huaj zbardh vizitën e Bashës në SHBA: Kë takoi lideri demokrat dhe çfarë tha për lidhjet e SOROS me Ramën

Kryedemokrati Lulzim Basha gjatë vizitës në SHBA ka takuar senatorë dhe kongresmenë. Portali amerikan Breitbart News ka zbardhur të plotë …

« Kthehu Rifresko