Mat/ Policia plagos trafikantin e drogës

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur gjatë pasdites në fshatin Gurrë të Matit mes policisë dhe një trafikanti. Ngjarja …

A po përgatit ISIS një sulm masiv?

Rreziku dhe frika ndaj sulmeve të papritura të ISIS sa vjen e shtohet. Këtë herë një tjetër deklaratë paralajmëruese ka …

Kujtimet e të birit/Biseda e fundit me Mehmet Shehun. Cila ishte gjendja emocionale e kryeministrit pas kritikave të Enver Hoxhës?

Bashkim Shehu, djali i ish-kryeministrit Mehmet Shehu, ka treguar në librin e tij “Vjeshta e ankthit”, momentet e fundit të …

« Kthehu Rifresko