Viktima e Elbasanit, njihej si biznesmen…

Personi që u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Metalurgji, është banues në lagjen “Çlirimi” dhe baba i …

Kapet një shpërndarës droge në Sarandë

Arrestohet një person në Sarandë për posedim të lëndëve narkotike. Sipas policisë së Sarandës, personi u kap në lagjen Nr.1 …

« Kthehu Rifresko