opinion lajm i fundit

Tension në Dibër/ Polici e gardisti në fushatën e PDIU përplasen me militantët e PD. Ministri teknik akuza drejtorit të policisë

Katër ditë përpara zgjedhjeve fushata paraqitet e tensionuar në qarkun e Dibrës. Në sherre dhe konflikte janë përfshirë militantët e …

« Kthehu Rifresko