Denoncimi rrëqethës i moderatorit shqiptar: Dëgjoj ulërima therëse, si zë fëmijësh, festa është kthyer në dhunë e terror

Një këndvështrim ndryshe ofrohet nga festa e Bektashinjve, me pelegrinazhin e përvitshëm në malin e Tomorit. Moderatori dhe aktivisti i …

« Kthehu Rifresko