InstaBIZ

Brad Pitt fillon romancë të re me princeshën e Monakos?

               Publikuar në : 20:22 - 13/11/17 |
Gerta

Ka kaluar një vit nga ndarja e bujshme e Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Pas romancës 12 vjeçare çifti vendosi t’i japë fund martesës, dhe të shohin jetën e tyre. Sado e vështirë ka qenë kjo ndarje për aktorin 53-vjeçar, duket se më në fund ai e ka marrë veten.

Thashethemet thonë se Brad është në një lidhje me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi dhe se kanë 1 muaj që dalin së bashku. Ata janë para përpara disa kohësh në një muze arti në Los Anxhelos ku nuk janë ndarë për asnjë sekondë nga njëri-tjetri.

Charlotte Casiraghi është fëmija i dytë i Caroline, Princesha e Hanoverit dhe Stefano Casiraghi, dhe mbesa e Grace Kelly. Ajo ka qenë në një lidhje me komedianin Gad Elmaleh me të cilin ka një djalë katërvjeçar, Raphael.

 

Pas