Sport

Botërori ‘Rusi 2018’: Dëmtohet Kylian Mbappe pas përplasjes më mbrojtësin Adil Rami në stërvitje

               Publikuar në : 18:16 - 12/06/18 |
m.b

Sulmuesi i Francës, Kylian Mbappe i është dashur të lërë herët stërvitjen e ditës së sotme për shkak të një dëmtimi gjatë përplasjes me mbrojtësin Adil Rami.

Sipas “L’Equipe” mesfushori nuk ka mundur dot të vazhdojë dhe ka shkuar në dhomat e zhveshjes për të marrë trajtimin e nevojshëm.

 

Pas