Rusi 2018

Botërori 2018, njihuni me policet super seksi që garantojnë sigurinë në Rusi


               Publikuar në : 10:24 - 26/06/18 |
E SH

Botërori ka nisur prej më shumë se 2 javësh, dhe ethet e tij kanë pushtuar gjithë botën. Vëmendja është në Rusi, dhe vendi mikëpritës ka marrë të gjitha masat për të garantuar një Botëror të qetë dhe argëtues.

Por nëse mendoni se ata që ruajnë sigurinë janë njerëz të mëdhenj dhe të fortë, që të fusin frikën, e kishit gabim. Në foton e mëposhtme, tregohet qartë se rendi dhe qetësia në Rusi garantohen nga police super seksi, të cilat në vend të uniformave të zakonshme, mbajnë fustane të shkurtra dhe taka të larta. Për më tepër shijoni pamjet.

Pas