Bota

Hillary Clinton nuk e mbajnë këmbët

               Publikuar në : 22:44 - 13/03/18 |
Gerta

Hillary Clinton për pak se nuk është rrëzuar nga shkallët, vetëm 5 muaj pasi theu gishtin e këmbës.
Ish Zonja e Parë është filmuar ndërsa po zbriste nga disa shkallë prej guri në pallatin Jahaj Maha dhe rrëshkiti dy herë nga shkallët, madje edhe kur ndihmësit po e mbanin nga krahu.
Pas rrëshkitjes për herë të dytë, Clinton hoqi sandalet dhe vazhdoi pjesën tjetër të rrugës pa asnjë incident.
Hillary Clinton po bwnte turizëm nw Indi kur incidenti i pakëndshëm ndodhi./oranews

Pas