-Politikë, -U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Blushi sulmon ashpër: Rama pa sedër. Basha u fut në çadër e përfundoi në ‘krevatet e Rilindjes’

I ftuar në emisionin “Opinion” kreu u LIBRA-s Ben Blushi ka sulmuar dy liderët e partive të mëdha Ramën dhe Bashën, ai është shprehur se Edi Rama është një njeri i pa sedër dhe Basha sipas tij ka përfunduar në ‘krevatet e Rilindjes’.  “Unë nuk jam si punë e atij që tregon mesazhet në celular, unë nuk e bëj kurrë. Kjo nuk është një gjë që më intereson, unë kam dalë për bindjet e mia në opozitë ndryshe nga Lulzim Basha që u fut në çadër për tu futur në qeveri”. /opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko