-U tha në Opinion

Blogerja: Meshkujt nuk kanë nevojë të pyesin, a të pëlqeu seksi?

               Publikuar në : 22:16 - 14/11/17 |
rel d

Mashkulli nuk duhet të pyesë të dashurën e tij pas seksit se a të pëlqeu.

Kështu u shpreh sonte në studion e emisionit “Opinion”, blogerja Zhaklin Lekatari, e cila shtoi se një femër kuptohet mjaft mirë kur është e kënaqur nga një marrëdhënie seksuale me partnerin dhe nuk është nevoja të pyetët për një aksh gjë.

Nuk ke nevojë të më pyesësh se a të pëlqeu seksi. Nuk ka nevojë të bësh seks për të kuptuar paaftësinë e meshkujve në shtrat. Një njeri i pasigurt me veten nuk ka asnjë mundësi që të jetë i sigurt në marrëdhënien me tjetrin, as në shtrat,- tha Lekatari.

 

Pas