Kryesore

Blogeret ‘pushtojnë’ studion e ‘Opinion’/ Çfarë ndodhi pas kamerave?

               Publikuar në : 22:43 - 11/07/18 |
Gerta

Mbrëmjen e kësaj të mërkure emisionin ‘Opinion’ e kanë dominuar në panel femrat.

Teksa po flitet për rrjetet sociale, internetin dhe ndikimin e tyre në jetë reale, blogerët më të njohur kanë mbushur studion plot ngjyra dhe janë shfaqur tepër në formë sa i përket pamjes së jashtme.

E meqë në panel ka shumë femra edhe pas kuintat këtë mbrëmje kulmin e tyre e kanë arritur në dhomën e grimit, teksa të gjitha të ftuarat po bëjnë makeup dhe përgatitjet në tualet e flok përpara se të dalin në transmetim.

Shikoni në videot më poshtë disa momente pikante nga pas kamerave në emisionin ‘Opinion’./G.Z-opinion.al

Pas