InstaBIZ

Blerim Destani shton familjen…


               Publikuar në : 13:56 - 25/01/16 |
root

Blerim Destani është i apasionuar pas kafshëve dhe sidomos pas qenve. Në një intervistë që kemi zhvilluar me të pak kohë më parë në Opinion.al, aktori ka qenë shumë i rezervuar për të na treguar emrat e tyre, pasi sipas tij ato ishin shumë personale.

Në këtë video që ka postuar në Instagram, duket se aktori ka bërë një tjetër blerje dhe këtë herë bëhet fjalë për një qenush të vogël bardhosh.

#neëbaby ?

A video posted by @blerimdestani on

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas