InstaBIZ, Te Fundit

Bjordi Mezini tregon të vërtetën e aksidentit me motor

Pasditen e sotme u raportua se ish-banori i Big Brother ka pësuar një aksident në zonën e kompleksit “Dinamo” teksa ishte duke udhëtuar me motor.

Pas lajmeve të publikuara ai ka reaguar në llogarinë e tij në Facebook duke mohuar gjithçka.

“Faleminderit të gjithëve për shqetësimin, por nuk kam bërë aksident dhe jam shumë mirë. Thjesht këto kancerat që quajnë veten portale informative, nuk dinë si të fitojnë like dhe clik-e dhe vendosin të shqetësojnë njerëzit, pa lidhje.”- shkruan ai.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko