InstaBIZ

Bjonde përgjithmonë? Jo më, moderatorja e njohur ndryshon look


               Publikuar në : 13:35 - 09/11/18 |
el ida

Moderatorja italiane Ilary Blasi rezervoi një surprizë mjaft të këndshme për banorët e Grande Fratello VIP, por edhe për shikuesit.  Ajo u shfaq në edicionin e radhës të spektaklit me një look të ri, krejt ndryshe nga ai që e kemi parë gjithmonë.

Ilray kishte vënë një paruke dhe dukej tjetër njëri me flokët e zinj. Konkurrentët patën mundësinë ta shihnin, pasi ajo hyri brenda në ambientin e shtëpisë gjigande për t’i përshëndetur. Edhe pse ata kishin “ngrirë”, sipas direktivave të Vëllait të Madh, dhe nuk mund të lëviznin as qepallat.

 

Pas