-Teknologji

Bie Instagrami. Aplikacioni nuk punon në disa shtete, përfshirë Shqipërinë


               Publikuar në : 10:04 - 03/10/18 |
b.f

Instagrami nuk punon. Eshtë e pamundur që të shikohen fotot dhe profilet e atyre që ndjekim në këtë rrjet social.

Përdoruesit sapo e hapin aplikacionin, shohin të shkruar mesazhin “cannot refresh feed”, ndërsa kur shkojnë te profilet e miqve, gjithçka del bosh.

Edhe versioni web i Instagramit ka probleme. Nëse do të futeni aty, do të gjeni të shkruar vetëm një “5xx Server Error”.

Sipas “Down Detector”, Instagrami ka probleme sidomos në Europë, Australi dhe në bregun perëndimor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Pas