-Teknologji

Bie Facebook, të gjithë përdoruesit në panik, çfarë po ndodh?

               Publikuar në : 18:26 - 03/08/18 |
E SH

Rrjeti më i përdorur social, duket se ka rënë në të gjithë botën. para disa minutash, shumë përdorues nuk kishin mundësi të logoheshin në Facebook, dhe kjo solli reagimin e tyre të menjëhershëm në forumin zyrtar të kësaj faqe.

Brenda pak minutash, me miliona përdorues kanë komentuar në lidhje me këtë problem, ku logimi është i pamundur. Se cili është problemi pritet të zbulohet në vazhdimësi.

Pas