InstaBIZ, Te Fundit

Beyonce publikon foton e shumëpritur, një mrekulli !

 Ylli i muzikës botërore Byonce më në fund ka publikuar foton më fantastike sëbashku me binjakët e saj!

Më në fund ajo ka vendosur të pozojë me binjakët e saj, duke na i prezantuar djalin Sir dhe vajzën Rum, shkruan opinion.al

Sa i përket pamjes së saj Beyonce, duket jashtëzakonisht bukur, teksa mban në duar binjakët gjumashë. Ajo shkruan se sot binjakët janë bërë 1 muajsh.

Kjo tregon edhe datën e lindjes së tyre më 14 qershor. Beyonce ka edhe një vajzë tjetër 5-vjeçare me bashkëshortin e saj, reperin Jay Z. /opinion.al

 

 

 

Sir Carter and Rumi 1 month today. 🙏🏽❤️👨🏽👩🏽👧🏽👶🏾👶🏾

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko