InstaBIZ

Besi dhe Xhensila bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

               Publikuar në : 14:53 - 12/07/18 |
E SH

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme.
Gazeta Shqiptare ka mësuar se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Pas