InstaBIZ

Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40

               Publikuar në : 23:06 - 06/12/17 |
Gerta

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’.

Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas fotove.

‘Xhensila ishte një ditë shumë e sëmurë, i shkoi temperatura 40. Ishte para koncertit dhe nuk dinim si ta qetësonim. Se si më shkoi në mendje që t’i bëja një foto. Çfarë t’iu tregoj gati po fluturonte.

I shkoi direkt temperatura 36. Nuk dinim si t’ia çonim 37. ‘ ka  thënë Besi duke treguar maninë e gjithë femrave për të dalë sa më bukur në foto.

Pas