-Kulturë

Bes Kallaku dhe Ervin Bejleri pjesë e një filmi amerikan


               Publikuar në : 21:22 - 03/07/18 |
b.f

Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka surprizuar fansat në profilin e tij në Instagram me një video të publikuar. Besin e kemi parë si moderator, si këngëtar madje ai luajtur edhe filma shqiptar por së fundi do e shohim dhe në arenën ndërkombëtare.

“’The Brave’, së shpejti në kinema”, -shkruan Besi përkrah videos që ka postuar. Ai do të interpretojë përkrah aktorëve të njohur Louis Mandylor dhe Armand Assante, si dhe me aktorin e shqiptar, Ervin Bejleri.

#TheBrave. Se shpejti ne kinema.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Pas