Kryesore

Bëni gati cadrat, reshjet dhe shtrëngatat do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë javës

               Publikuar në : 23:36 - 11/03/18 |
m.b

 Fundjava me diell do t’ja lërë vendin reshjeve dhe shtrëngatave që duket se do të shoqërojnë vendin tonë gjatë gjithë javës së ardhshme.

Sipas AccuWeather, temperaturat do të vazhdojnë të jenë relativisht të larta, ndërsa reshjet vecanërisht do të dominojnë ditën e hënë, të martë dhe të mërkurë.

Pas të enjtes që pritet një përmirësim i gjendjes atmosferike, fundjava sërish parashikohet me shi.

 

Pas