-Jetë dhe Stil, -Shëndeti, -Teknologji, Metro, Te Fundit

Batanija që shëron stresin/Risia e re që na duhet të gjithëve

Nuk flini dot gjumë, jeni të mërzitur dhe të stresuar, keni gjendje të vazhdueshme ankthi dhe askush nuk është aty për t’ju përqafuar? Shkenca ka një përgjigje. Batanijen e cila ju lufton ankthin dhe stresin dhe ju çliron nga ndjesitë negative të ditës. Quhet “Gravity Blanket” dhe është një metodë që mund të zëvendësojë ilaçet e ankthit. Spo ju mbuloheni me të, keni ndjesinë e butë që dikush po ju përqafon dhe çliron sistemin tuaj nervor. Jo kushton vetëm 169 dollrë dhe është perfekte për netët e vështira të jetës tuaj./Opinion.al

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko