InstaBIZ

Basti i madh! Noizy ironizon Blerim Destanin

               Publikuar në : 17:02 - 13/02/18 |
Gerta

Noizy dhe Blerim Destani kanë prerë një bast të madh mes tyre, kush fiton do marr një ore rolex.

Sfida e bërë publike nga reperi Noizy me aktorin Blerim Destani ka ngjallur mjaft interes te fansat e të dyve.

Që të dy kanë vendosur të shohin me 31 maj se cili prej tyre ka arritur rezultate më të mira në palestër dhe fituesi do të marrë një orë “Rolex”.

Por duket se ai që e ka marrë më seriozisht këtë bast është Noizy i cili më shumë se çdoherë tjetër i është përkushtuar palestrës. Madje ai ndihet aq i sigurt në fitore saqë nuk i kursen as ironitë ndaj mikut të tij aktor.

 

Pas