InstaBIZ

Bashkëshortja e Xhakës në Rusi për të mbështetur bashkëshortin, sjell pamje nga stadiumi

               Publikuar në : 17:44 - 03/07/18 |
Gerta

Aktualisht është duke u zhvilluar ndeshja Suedi-Zvicër, në kuadër të Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’.

Për përfaqësuesen e Zvicrës luajnë katër shqiptarët: Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Valon Behrami dhe Blerim Xhemajli.

Një fitore të shënuar brenda këtij Kampionati, nga golat e shqiptarëve, e një barazim për Zvicrën, kjo e fundit ka marrë vëmendjen e madhe dhe shumë shqiptarë po e favorizojnë si fituese.

Për ta mbështetur burrin e saj atje ka shkuar Leonita, gruaja e Granit Xhakës, e cila nga stadiumi në Rusi ka publikuar disa imazhe në Instastory. Kujtojmë se çifti janë kurorëzuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka nisur herët.

Pas