-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

Basha tallet me Ramën, publikon videon e inaugurimit të Bulevardit 3 vite më parë

Lideri demokrat Lulzim Basha i cili ka drejtuar Bashkinë e Tiranës reagoi me ironi ndaj inaugurimit të sotëm të Ramës në Bulevardin e Ri. Rama dhe Veliaj vendosën në mënyrë simbolike pllakën e parë të punimeve, ndërsa lideri i PD u nxjerr videon kur ai inauguroi nisjen e punimeve 3 vite më parë. Sipas Bashës, Rama po shkon të inaugurojë veprat e tij.

Video e publikuar sot nga Basha

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko