Kryesore

Basha: Rama ka krijuar grup të posaçëm për të mbrojtur familjen Xhafa


               Publikuar në : 18:51 - 10/10/18 |
b.f

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar pas deklaratave të bëra nga kryeministri Edi Rama, se ai ka organizuar një grup të posaçëm informimi.

Me anë të një statusi në Facebook, Basha shkruan se Rama ka organizuar një grup pë të mbrojtur familjet kriminale, duke falsifikuar provat dhe sulkm,uar këdo që i prek miqtë kriminelë.

Ja çfarë shkruan basha:

Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët.

Pas