-U tha në Opinion

Balla: Numrat e telefonit i përkasin anëtarëve të bandës së Sali Berishës


               Publikuar në : 22:30 - 11/10/18 |
b.f

Kreu i grupit paralamentar të PS, Taulant Balla, të enjten, ndërhyri në një lidhje telefonike në emisionin ‘Opinion’, duke deklaruar se nuk ekziston asnjë akuzë ndaj tij nga ndonjë burim tjetër, përveçse nga PD.

Balla u shpreh se të dy numrat e telefonit që janë publikuar, janë anëtarë të bandës së Sali Berishës.

Blendi Fevziu: Pse Alizoti përmend emrin tënd në çdo bisedë?

Balla tha se nuk e ka takuar asnjëherë Fredi Alizotin dhe as nuk ja ka parë ndonjëherë sytë.

Ai tregoi se në këto përgjime ka dalë emri i tij për t’a përfshirë, por edhe ai i drejtorit të Policisë, për të shpëtuar varkën e mbytur të ‘Babales’.

Pas