InstaBIZ

Armina Mevlani tregon se kur do të bëhet nënë

               Publikuar në : 16:51 - 12/07/18 |
E SH

Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të komentuara nga mediat. Ata kanë lajmëruar se shume shpejt do t’i japin fund beqarisë dhe do kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore. Por siç duket përveç planeve për dasmë, çifti i njohur shumë shpejt do të bëhen dhe prindër.

Së fundmi blogerja e njohur u bë pjesë e opsionit të ri në Instagram dhe u është përgjigjur pyetjeve që fansat kanë për të.

Ata e kanë pyetur se kur ka në plan të bëhet nënë dhe Armina ka habitur teksa ka thënë se do të bëhet nënë më shpejt nga sa e mendonim, pasi mendon të sjellë në jetë fëmijën para moshës 30 vjeçare.

“Kur do të bësh një beb? E pyet fansja.

“Dua dhe pak kohë por jo pas moshës 30 vjeç”, ka treguar Armina.

Pas