InstaBIZ

Arian Çani rrëfen për ëndrrën e parë erotike me …

Performanca elekrizuese e Beatrix Ramosaj në skenën e ‘Your Face Sounds Familiar 2’ bëri që një nga anëtarët e jurisë, Arjan Çani të rrëfente një nga sekretet e tij.

Moderatori i njohur ka komplimetuar këngëtaren për ferformancën e denjë të imitimit të Madonnas dhe ka thënë se i ka kujtuar realisht artisten. “Beatrix, e imitove aq mirë Madonnan sa më habite. Ju nuk e dini, por Madonna ka qënë ëndrra ime e parë erotike. Kam qënë i vogël atëherë”, ka thënë moderatori duke shkaktuar të qeshura në sallë./xing.al

65682d2404a64339129cc1c299d54260

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko