InstaBIZ, Te Fundit

Ardit Gjebrea shfaq dashurinë për bashkëshorten

Moderatori Ardit Gjebrea ka ndarë ditën e sotme një foto në Instagram. Ai shfaqet me bashkëshorten e tij Anila Beko të përqafuar dhe të lumtur. Thjesht ne shkruan Gjerbrea krahas fotos.

arditi

Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja e tij Anila cilësohen si një çift perfekt, pasi veç lumturisë në jetën personale dhe familjare ata janë të suksesshëm dhe punojnë së bashku në programin“E Diela Shqiptare”./opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko