Sport

Ansi Agolli bëhet baba, bashkëshortja e tij sjellë në jetë një djalë

               Publikuar në : 19:39 - 16/05/18 |
m.b

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë ditën e sotme baba, pasi bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë mbrojtësi shqiptar në rrjetin social ‘Instagram’.

“Mirëserdhe mes nesh biri im. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë” ka shkruajtur mbrojtësi.

Agolli luan prej disa vitesh tek skuadra Qarabag në Azerbajxhan.

Pas