Aktualitet

Ambasada uron fituesit e lotarisë amerikane dhe ju jep udhëzimet e nevojshme. Ja si duhet të veproni

               Publikuar në : 09:45 - 17/05/18 |
E SH

Para dy ditësh dolën përgjigjet e lotarisë amerikane. Nuk dihet me saktësi se sa shqiptarë e fituan kësaj here lotarinë, mirë po ditën e sotme ka ardhur edhe reagimi i parë i ambasadës amerikane. Në një njoftim në Facebook, ambasada uron fituesit dhe ka bërë publik edhe një link në të cilin duhet të klikoni.

Postimi:

“Urime të përzgjedhurve të programit të lotarisë DV! Ju lutemi, sigurohuni që të ndiqni të gjitha udhëzimet tona përgjatë procesit të aplikimit. Hapi juaj në vazhdim është plotësimi i formularit DS-260 online tek 👉 https://ceac.state.gov/iv/
Unë jam këtu për t’iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja mbi aplikimin për DV! #PyetAnnën 👩‍💻”

Pas