Te Fundit

Alfio Rrotani thumboi Encën në Instagram


               Publikuar në : 14:47 - 09/11/18 |
el ida

Pak orë më parë, Alfio Rrotani u bë pjesë e rubrikës së Instastory-it, “Ask me a question”.

Mes pyetjeve të tjera rreth kuzhinës, të dashurës së tij Fatmës dhe çdo kurioziteti tjetër, Alfio u pyet nga dikush për sekretin që fshihej pas fotove të tij.

“Çfarë sekreti keni që dilni kaq bukur në foto?”, i shkroi një ndjekëse. Alfio me shaka iu përgjigj që përdonin photoshop si Enca. Tani na mbetet të presim përgjigjen e Encës. 

Pas