InstaBIZ

Albërie Hadërgjonaj shfaqet ndryshe nga çfarë jemi mësuar, ja si duket këngëtarja “ujë dhe sapun”

               Publikuar në : 09:58 - 13/06/18 |
E SH

Edhe pse sot është gjyshe, Albërija shfaqet gjithnjë me një look të kuruar.

Jo vetëm në klipe, por edhe në jetën e përditshme këngëtarja shfaqet në formë. Ndërsa këtë herë surprizon ndjekësit me këtë foto ku shfaqet shumë ndryshe nga herët e tjera, pa make up. Por me këtë rast, u tregoi të gjithë skeptikëve se nuk është make up-i ai që e bën të duket bukur.

Pas