InstaBIZ

Alban Skenderaj publikon klipin e ri

Alban Skenderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor. “Nuk je vetëm”, titullohet kënga më e re të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Këtë të fundit e ka realizuar produksioni Max Production. Theksojmë se autor i tekstit dhe vijës melodike është vetë këngëtari Skenderaj

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko