-Rrjete Sociale, Foto, InstaBIZ

Alban Dudushi na prezanton më në fund me djalin

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo së fundmi janë bërë prindër të një djali. Fillimisht Dudushi është treguar disi i rezervuar në publikimin e fotove personale, por ditën e sotme ka vendosur të ndajë me të gjithë vogëlushin e tij. Ai ka publikuar një foto të familjes së tij ku çifti dhe vogëlushi janë fotografuar në lulishten mbrapa muzeut. Duhet theksuar që emri i zgjedhur për djalin është tejet i veçantë. Kroi Art, është vetëm 1 javësh dhe mami Bieta duket në formën më të mirë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko