InstaBIZ

Aktorja e njohur turke habit me deklaratën: Jam e virgjër, nuk e di çfarë është dashuria

               Publikuar në : 09:15 - 14/02/18 |
E SH

 

Seriali “Zonja Fazilet dhe të bijat” është aktualisht një nga serialet më të ndjekur në Turqi ku në role kryesore janë aktorë shumë të njohur, ndër to edhe talenti më i ri i zbuluar nga Ozcan Deniz, Afra Saraçoglu në rolin e “Exhe”.

Mediat turke pak kohë më parë shkruajtën se 20-vjeçarja ishte në një lidhje me Ozcan Deniz, gjë që aktorja e ka mohuar së fundmi në një intervistë duke u shprehur se deri tani nuk ka qenë kurrë në një lidhje me askënd.

“Unë jam aktorja e tij, ai është producenti im dhe nuk ka asgjë më shumë. Deri tani nuk kam jetuar asnjë histori dashurie dhe nuk e di si është të dashurosh dikë.

Jam 20 vjeç dhe nuk kam kryer kurrë marrëdhënie. Mendoj se do flas më mirë lidhur me këtë pas 5 ose 6 vjetësh”, është shprehur Afra.

Pas