InstaBIZ

Aktori turk dhe aktorja me origjinë shqiptare arrestohen për drogë

               Publikuar në : 12:04 - 17/05/18 |
E SH

Ai është bërë i njohur me rolin e Sarpit duke u kthyer në një personazh të dashur edhe për publikun shqiptar.

Çağatay Ulusoy ka marrë goxha vëmendjen e gjinisë femërore, por këtë herë ka rënë në prangat e policisë bashkë me një tjetër aktore turke me origjinë shqiptare. Çağatay Ulusoy dhe Gizem Karaca janë kapur me sasi kokaine dhe janë arrestuar nga policia bashkë me disa persona të tjerë.

Aktorët janë dënuar me 4 vjet e dy muaj burg me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndërsa pritet që ky vendim të dërgohet në gjykatën e Apelit.

Pas