Kronikë

Aksident tek tuneli i Elbasanit, dy të plagosur


               Publikuar në : 09:03 - 16/04/18 |
ri.de.

Dy persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor që u regjistrua mëngjesin e sotëm në hyrje të tunelit Elbasan-Tiranë. Drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë është plagosur ai dhe pasagjerja. Policia njoftoi se grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Pas